Генератори

На сьогоднішній день потреба в безперебійної подачі електричного живлення, актуальна як ніколи. Генератори Atlas Copco дадуть вам відчуття стабільності і впевненості в майбутньому. Великий асортимент вибору пересувних і стаціонарних генераторів, Ви зможете побачити, відкривши каталог.

Відкрити каталог

Освітлювальні щогли

Освітлювальні щогли HiLight користуються великим попитом через те, що вони здатні освітлювати великі площі.

Щогли HiLight використовують безліч підприємств по всій Україні і не тільки, при цьому наш сервіс піклується про безперервну роботу обладнання. Відкривайте повний каталог нашої продукції і підберіть потрібну вам щоглу.

Відкрити каталог

Пересувні компресори

Пересувні компресори Atlas Copco завжди готові бути в дорозі разом з Вами і стати невід'ємним помічником у будь-якій будівельній справі.

Каталог на нашому сайті відкриє перед Вами велику кількість компресорів різної потужності. Заходьте і обирайте!

Відкрити каталог

Занурювальні насоси WEDA

Занурювальні насоси WEDA розроблені для застосування в багатьох сферах будівництва. Простота в експлуатації, надійність і міцність - основні якості даного обладнання.

Насоси WEDA оснащені вбудованим захистом електродвигуна, стартера і можуть бути додатково обладнані системою автоматичної зупинки. Навіть в найсуворіших умовах, насоси будуть функціонувати без перебоїв. Переходьте в каталог, щоб ознайомитись з асортиментом!

Відкрити каталог

Гідравлічні маслостанції

На нашому сайті, Вашій увазі, представлено таке обладнання Atlas Copco, як гідравлічні маслостанції.

Каталог включає в себе маслостанції паливні, для застосування поза приміщенням і електричні, для використання в приміщенні.

Відкрити каталог

Демонтажне обладнання

Демонтажне обладнання Atlas Copco представлене пневматичними, гідравлічними, бензиновими відбійними молотками, а також перфораторами.

Асортимент демонтажного обладнання разом з характеристиками, Ви зможете побачити в нашому каталозі.

Відкрити каталог

Обладнання для роботи з бетоном

Вибір обладнання для роботи з бетоном завдання не з простих, тому наші експерти завжди на зв'язку.

Вібраційне обладнання, віброрейки для бетону, затиральна машина, пила по бетону та багато іншого доступно в каталозі.

Відкрити каталог

Обладнання для ущілнення

Трамбовки, віброплити, двовальцові котки, траншейні ущільнювачі Atlas Copco - найкраще обладнання для ущільнення на сьогоднішній день.

Наше обладнання має тривалий термін служби і не потребує частого технічного обслуговування. Ознайомитися з повним асортиментом товарів ви зможете в каталозі, перейшовши за посиланням нижче.

Відкрити каталог

Асфальтоукладальники

Асфальтоукладальники Dynapac гарантують надійність в роботі, завдяки простій системі управління, забезпечуючи відмінну якість укладання.

Серії асфальтоукладальників F і SD з їх технічними характеристиками ви зможете побачити в нашому каталозі.

Відкрити каталог

Перевантажувачі асфальту

На сьогоднішній день мобільні перевантажувачі асфальту DYNAPAC займають лідируючу позицію серед подібного обладнання. Якість, надійність і довговічність гарантована!

У каталозі у Вас є можливість ознайомитись та вибрати перевантажувач асфальту з потрібною транспортної стрічкою конвеєра.

Відкрити каталог

Дорожні фрези

Дорожні фрези Dynapac - найкраще обладнання, для пошарового зняття дорожнього покриття, за допомогою фрезерного барабана, який обертається.

Перейдіть у повний каталог і виберіть дорожні фрези, які потрібні Вам. Якщо ж з'явилися питання - телефонуйте за контактними номерами телефонів з нашого сайту.

Відкрити каталог

Котки дорожні

Дорожні котки DYNAPAC забезпечують високі робочі показники, мінімальні витрати палива та впливу на навколишнє середовище.

Тільки катки DYNAPAC здатні виправдати Ваші очікування. Переходьте у каталог і подивіться весь список продукції.

Відкрити каталог