UHM-Ukraine

Компанія UHM Україна розпочала свою діяльність 1 вересня 2017 року, як ексклюзивний представник всесвітньо відомих брендів, таких як Dynapac та Atlas Copco.

Головна перевага компанії – висока якість будівельно-промислової техніки. Наше обладнання можна використовувати протягом багатьох років,що дозволяє максимальною мірою відточити навички і підвищити якість виконання робіт.

Наш девіз

«Ми завжди шукаємо можливості, тому що наші можливості не мають кордонів та меж і ми не зупинимось до тих пір, поки кожна можливість буде реалізована в максимальній мірі»

Історія компанії

Початок, 1934

Історія компанії розпочалась в далекому 1934 році, коли було отримано патент на використання вібрації для ущільнення бетону. Так, у Стокгольмі, була заснована компанія AB Vibro-Betong. У розробці брав участь інженер-механік Хілдінг Свенсон. У 1940 році назва компанії змінилась на AB Vibro-Verken. Роком пізніше відкрито перший завод у шведському місті Юнгбі. Другий завод було відкрито у 1946 році у США.

Заснування Atlas Copco,1873

Компанію Atlas Copco було засновано у 1873 році, у Стокгольмі (Швеція), як виробника товарів для залізничної галузі. Через 143 роки Atlas Copco є провідним світовим виробником компресорів, інструментів та бурових верстатів, а також інших типів обладнання

UHM-Ukraine,2017

Компанія UHM Україна розпочала свою діяльність в Україні, у вересні 2017 року як ексклюзивний представник всесвітньо відомих брендів Dynapac (дорожньо-будівельна техніка) та Atlas Copco (пересувні компресоры, генератори, та ручний інструмент).

Принцип діяльності

Наша компанія керується принципом індивідуального підходу до кожного клієнта. Саме такий підхід забезпечує успіх у вирішенні питань будь-якого рівня та прийняття нестандартних технічних рішень.

Сертифікати

Наші досягнення у галузі будівельно-промислового обладнання.

Менеджери

Дмитро Щербак

Начальник відділу продажів