Пересувні
компресори

для широкого спектра задач

Генератори

отримаєте найкращий результат

Гідравлічні
молоти

лідери на ринку України

Дорожні котки

гарантія та сервіс

UHM-Ukraine

Наша компанія є ексклюзивним дилером всесвітньо відомих брендів дорожньо-будівельної техніки Atlas Copco та Dynapac на ринку України. UHM-Ukraine – це команда висококваліфікованих механіків, що завжди готові надати послуги сервісного обслуговування у будь-якому місті України. Налагоджена робота логістичного відділу, дозволить Вам отримати замовлення в зазначені терміни.

Дорожньо-будівельна та промислова техніка. Купити спецтехніку в Дніпрі, Україна

Компанія UHM-Ukraine є лідером з продажу будівельної техніки різних видів, в яку входить і обладнання для дорожніх робіт. Протягом багатьох років роботи в Україні, наше обладнання стало незамінним в будівельних роботах будь-якої складності, оскільки включає в себе лише найсучасніші технології, які дозволяють виконувати завдання не тільки якісно, але і швидко.

Великий асортимент вибору в компанії, дозволяє купити дорожню або будівельну техніку самого різного призначення і видів, це можуть бути:

 • Гідромолоти
 • Пересувні компресори
 • Асфальтоукладальники
 • Генератори
 • Бурові установки
 • Гідравлічні ножиці по залізобетону і металу
 • Котки дорожні
 • Просіювальні і дробильні ковші
 • Відбійні молотки і перфоратори
 • Занурювальні насоси
 • Гідравлічні маслостанции

Переваги та особливості будівельної техніки в UHM-Ukraine

UHM-Ukraine є офіційним дилером перерахованих вище брендів на території України, а це значить, що купити якісну і надійну будівельну спецтехніку, Ви зможете в Дніпрі, з доставкою по всій Україні, а також з гарантією і сервісом.

Наш сервіс має наявністю всіх запчастин, для того щоб робити ремонт дорожньо-будівельної техніки, а також в штабі є професійні майстри, які запросто і вчасно усунуть всі неполадки або зроблять профілактику, по заміну зношених деталей.

Важливо, що вся наша техніка проходить перевірку і відповідає всім сучасним будівельним стандартам. Такі компанії, як Atlas Copco, Dynapac (дорожній ремонт високої якості), Epiroc виробляють довговічну техніку, яка не вимагає частого обслуговування, а вже більш того - вкладень. Промислова техніка в UHM-Ukraine, дуже функціональна і універсальна. Це говорить про те, що Ви завжди зможете модернізувати обладнання, додаючи до нього нові насадки, у Вас відкриється можливість використовувати одне обладнання в абсолютно різних будівельних роботах, а це в першу чергу економія ресурсів.

Як купити будівельну техніку, і яка ціна?

Вартість нашої техніки найкраща не тільки в Дніпрі, а й у всій Україні. Якщо Ви бажаєте купити дорожню, промислову, будівельну техніку, навісне обладнання для екскаваторів, будівельний інструмент, просто зателефонуйте нам уже зараз.

Наші фахівці нададуть Вам всю необхідну консультацію, допоможуть з оформленням замовлення, і доставкою в потрібну область країни. Купити спецтехніку можна також в Києві та Харкові, Одесі, Львові, Кривому Розі, Вінниці, Херсоні, Полтаві. Чекаємо на Ваші дзвінки.

Техніка